Jump to content
fisichella-

SugarWill Steam On

Recommended Posts

sugar.dem

Nick suspect SugarWill:
Nume server: Respawn.Sladers.ro
Data / Ora: 9.5.2020 aprox 11

De ce il banuiti?: De ceva f f ciudat in cfg, cred
Demo: https://www1.zippyshare.com/v/d7yUkF1B/file.html
Alte precizari?:
Tags:  
 @Keyb0ardWarri0r;     @MeDoS @yoo,   @Bliss ,  @aXel ,  @IGR - GOLD @krissy, @*D.N.D* @fisichella- @EvoquE

Curat in demo. Nimic suspect in joc.

1 hour ago, fisichella- said:

Si cam ce ar putea fi?

Pai daca stiam eu,va mai intrebam? :)

3 hours ago, fisichella- said:

sugar.dem 24.32 MB · 1 download

Nick suspect SugarWill:
Nume server: Respawn.Sladers.ro
Data / Ora: 9.5.2020 aprox 11

Demo: https://www1.zippyshare.com/v/d7yUkF1B/file.html
Alte precizari?:
Tags: 
   @Keyb0ardWarri0r;  @MeDoS @yoo,   @Bliss ,  @aXel ,  @IGR - GOLD @krissy, @*D.N.D* @fisichella- @EvoquE

Codat si mie mi se par suspectii multi care apar pro peste noapte,pe ala am vrut si eu sal anunt de cateva ori ,dar mai ales ,de cand nu e permis wargods . nU AM CE FACE,EU NU POT INTELEGE CUM SUNT ASTIA PRO ,DEOARECE AM LUNI BUNE PE SERVAR SI JOC CU ADMINI DE ELITA PRINTRE CARE TE NUMERI SI TU SI CAP DE AFIS E KRISSY DAR PREA LE RUPE ASTIA  CU HSURI SI DE ORI UNDE  FAC FRAGURI.

1 hour ago, fisichella- said:

Pai daca stiam eu,va mai intrebam?

Buna asta, maxim.

Deci, intrebarea suna asa: "De ce il banuiti?", si tu zici "ceva in cfg", dar nici nu stii ce, si nici nu esti sigur pe tine cu acel "cred".

Daca omul dadea un frag, doua, cu un flick mai ager, zbura direct in ban, nu? Caci tu deja il banuiesti de cod (daca ii faci demo si topic), dar nici nu stii de ce fel de cod.

M-am lamurit.

1 minute ago, #EvoquE said:

Buna asta, maxim.

Deci, intrebarea suna asa: "De ce il banuiti?", si tu zici "ceva in cfg", dar nici nu stii ce, si nici nu esti sigur pe tine cu acel "cred".

Daca omul dadea un frag, doua, cu un flick mai ager, zbura direct in ban, nu? Caci tu deja il banuiesti de cod (daca ii faci demo si topic), dar nici nu stii de ce fel de cod.

M-am lamurit.

Slaut .... majoritatea folosesc  cheaturi silentioase de le detectezi doar la wargods, verifici un demo de n ori ca nu iti iese nimic, eu nu imi explic cum apar astia peste noapte jucatori pro si din astea :)

7 minutes ago, *D.N.D* said:

Codat si mie mi se par suspectii multi care apar pro peste noapte,pe ala am vrut si eu sal anunt de cateva ori ,dar mai ales ,de cand nu e permis wargods . nU AM CE FACE,EU NU POT INTELEGE CUM SUNT ASTIA PRO ,DEOARECE AM LUNI BUNE PE SERVAR SI JOC CU ADMINI DE ELITA PRINTRE CARE TE NUMERI SI TU SI CAP DE AFIS E KRISSY DAR PREA LE RUPE ASTIA  CU HSURI SI DE ORI UNDE  FAC FRAGURI.

Si cu tine m-am lamurit.

Apar pro peste noapte? Toti care joaca pe server nu sunt nici semi-pro. Daca intra unul care juca in PGL divizia A pe server, ce faci? Iti spun eu, faci pe tine. Multi nu intelegeti ca exista oameni care chiar joaca bine, mult mai bine. Tot continui sa zic ca nu poate un player slab sa fie un admin bun.

1 minute ago, #EvoquE said:

Si cu tine m-am lamurit.

Apar pro peste noapte? Toti care joaca pe server nu sunt nici semi-pro. Daca intra unul care juca in PGL divizia A pe server, ce faci? Iti spun eu, faci pe tine. Multi nu intelegeti ca exista oameni care chiar joaca bine, mult mai bine. Tot continui sa zic ca nu poate un player slab sa fie un admin bun.

Interseant : )))) eU PE TINE NU TE-AM PREA VAZUT PE SERVAR SI ITI DAI CU PAREREA ,INTRA TOVARASUL MEU O DATA PE SERVAR SA TE VAD UCM RAMAI MASCA SPEC LA ASTIA PRO DIN DIVIZA A DIN PGL SA VEZI CE FENTE SI UCM DAU : )))) SI APOI SA INTRI LA PRIVATE EYES AICI : ))))) 

Nu fiti nebunu va rog frumos. Eu am pus Demo aici si nu cred ca am gresit sectiunea, nu ? @EvoquE  e posibil sa nu se vada in Demo unele lucruri pe care eu le-am vazut, pt.ca am stat pe el mult mai mult decat acest Demo...dar chiar si asa,  poti ajuta cu un Info fara sa fii arogant, zic. Nu ca ma deranjeaza in mod special, dar suntem colegi, cred. Nu pricep CFG-uri si Alias-uri si WG-uri, de aceea am zis ca nu pot sa iti zic exact bind-ul sau alias-ul " ilegal " pe care-l are. 

Acum hai sa-ti spun o poveste....si nu e de Caragiale sau Ispirescu, asta e reala. In ultimele 3 luni, am fost martor la aproximativ 10 WG-uri, facute de Owneri...si cred ca 1 din 10 a fost ok....celelalte erau pe ciclu rau de tot. 

Si in final , iti raspund si la treaba cu Divizia A ca vad ca iti place sa pomenesti de Divizia A, te-am  mai " auzit " de cateva ori....nu cred ca unul din Divizia A cand dau pe amx_say Nu aveti voie pe harta, pt.ca el ( Sugar ) era pe harta raspunde cu " naabi sunteti " si " va e ciuda ca va bat " ca dupa 10 min sa intrebe " de ce ma tot muta de la o echipa la alta ? ". Stii cum zic, colegule demn de admin ? De aceea le ies WG-urile rosii....cand nivelul tau de cultura si inteligenta e cel precizat mai sus, nu ajungi in Divizia A !  Ajungi sa ai CFG-uri rosii si sa rupi publicele si sa vorbesti aiurea cu adminii. 

Daca va mai pot ajuta cu ceva, ma anuntati. Multumesc, dragi colegi.

Scz @EvoquE, am uitat....nu-l banuiesc de cod si nu cred ca are cod, daca era vorba de cod, nu puneam Demo la Private Eye, sau daca-l puneam, scriam ca-l banuiesc de cod. Dar n-am scris asta, nu ? Bun, am rezolvat, ms .

2 hours ago, *D.N.D* said:

Interseant : )))) eU PE TINE NU TE-AM PREA VAZUT PE SERVAR SI ITI DAI CU PAREREA ,INTRA TOVARASUL MEU O DATA PE SERVAR SA TE VAD UCM RAMAI MASCA SPEC LA ASTIA PRO DIN DIVIZA A DIN PGL SA VEZI CE FENTE SI UCM DAU : )))) SI APOI SA INTRI LA PRIVATE EYES AICI : )))))

De ce scrii aceste prostii? Nu ma prind. Tu ti-ai aratat nivelul cand ai zis in alte topicuri ca suspectul are cod, iar cei mai buni admini de la noi s-au pronuntat contra si suspectul a primit unban.

@fisichella- nu aveam intentia sa fiu arogant. Faza e simpla: ai pus aici un demo curat si banuesti jucatorul de, citez, "De ceva f f ciudat in cfg, cred". Si cand te intreb ce este acel "ceva ciudat in cfg" nu stii sa-mi raspunzi. Ce pot sa cred?

In fine, mi-am spus parerea despre demo, trecem peste.

Apropo 1: e prima data cand zic ceva despre PGL sau Divizii. Dar nu e prima data cand zic "un player slab nu poate fi un admin bun".

Apropo 2: WG e o prostie. Sau mai bine zis a devenit o prostie. La mine imi iese rosu (de la un driver), insa acelasi kit de ani de zile pana in martie iesea curat. Kit 100% curat, evident.

43 minutes ago, #EvoquE said:

De ce scrii aceste prostii? Nu ma prind. Tu ti-ai aratat nivelul cand ai zis in alte topicuri ca suspectul are cod, iar cei mai buni admini de la noi s-au pronuntat contra si suspectul a primit unban.

@fisichella- nu aveam intentia sa fiu arogant. Faza e simpla: ai pus aici un demo curat si banuesti jucatorul de, citez, "De ceva f f ciudat in cfg, cred". Si cand te intreb ce este acel "ceva ciudat in cfg" nu stii sa-mi raspunzi. Ce pot sa cred?

In fine, mi-am spus parerea despre demo, trecem peste.

Apropo 1: e prima data cand zic ceva despre PGL sau Divizii. Dar nu e prima data cand zic "un player slab nu poate fi un admin bun".

Apropo 2: WG e o prostie. Sau mai bine zis a devenit o prostie. La mine imi iese rosu (de la un driver), insa acelasi kit de ani de zile pana in martie iesea curat. Kit 100% curat, evident.

Tu esti sanatos la cap prietene?:))) admin scripet ce esti ?:))) o singura data am gresit sau maxim de doua ori ,dar nu mai  fii tu admin de elita ca te trimit pe servar de clasic sa urmaresti camperi dupa cutie ,stii ce mai frecventeaza servarul si apoi dai indicatii pe aici : ))) Ai admin la noi nu?:))) Cu prezenta cand dai ?: )))

Auzi un jucator slab nu poate fi admin bun : ))) daca joci un pic mai bine pe servar decat alti asta nu inseamna ca esti activ : ))) la banari si alte prostii : )))

Domnilor, nu va mai certati ca nu este cazul. Omul nostru a venit a cerut o parere, urmariti demo va dati cu parerea si cam atat..
Cu totii suntem admini in acest grup, daca tu obs ceva ce altu nu observa asta nu inseamna ca respectivul nu este un admin bun, nu putem sa le stim toti pe toate.
Nu trebuie sa transformam topicul respectivului in chatroom si sa ne jignim ...

Si eu am urmarit demo-ul si nu vad mai nimica suspect la el, in mare parte trage ori glont cu glont ori rafale scurte cu AK, si tinta la ak face uratel uneori cand tragi rafale ...are ici-colo cateva faze cam ciudatele, dar acuma daca are CFG sau nu, asta nu pot spune, eu nu observ mai nimica suspect, la el... eu daca as fi fost pe srv nu il banam, nu as fi avut suficiente dovezi.

Topic closed...e deviat total de la subiect ... eu sincer nu vad nici un cod ... pur si simplu un pc bun + un net si mai bun 

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

Apasa click pentru a fii de acord cu regulile impuse