Jump to content
Sign in to follow this  
manDarikees.

Interviu - MeDoS

Recommended Posts

Seara trecuta am avut minunata placere de a-l cunoaste cat de cat pe dragul nostru fondator , @MeDoS

GMjExJg.pngReporter: @manDarikees.

UGTUiaO.pngInvitat: @MeDoS

GMjExJg.pngReporter: manDarikees. Salutare! Ne poti spune pentru inceput , cum te numesti si cati ani ai?

UGTUiaO.pngInvitat: MeDoS Salut flacau ! Ma numesc Cristy si am 27 ani.

GMjExJg.pngReporter: manDarikees. : Ce clasa esti/unde muncesti?

UGTUiaO.pngInvitat: MeDoS Sunt in Norvegia si muncesc la Hyundai ca si tehnician mecanic in motoare electrice / hydrogen/ plug-in / hybrid...etc

GMjExJg.pngReporter: manDarikees. Cum ti-ai ales nick-ul actual?

UGTUiaO.pngInvitat: MeDoS Nick-ul este recreat si derivat de pe vremea Playzeek ... dintr-un clan de admini "MDS" ... 

GMjExJg.pngReporter: manDarikees. Care este parerea ta sincera despre comunitate? Ce crezi ca ar trebui sa se schimbe in cadrul forumului/serverelor?

UGTUiaO.pngInvitat: MeDoS :  La asta nu ma pot pronunta cu exactitate deoarece aproximativ tot ce tine de partea tehnica e creat de mine , dar sunt cateva chestii ...la tema...sectiuni ..grade

GMjExJg.pngReporter: manDarikees. Ce regreti cel mai mult?

UGTUiaO.pngInvitat: MeDoS Nu regret absolut nimic , de ce ? .. regretele sunt alegeri din trecut ... cand faci o chestie tre' sa gandesti de 2 ori

GMjExJg.pngReporter: manDarikees. Ai o relatie buna cu familia/prietenii?  

UGTUiaO.pngInvitat: MeDoS : Intotdeauna.

GMjExJg.pngReporter: manDarikees. Aranjeaza urmatoarele in ordinea importantei lor in viata ta: fericirea, banii, dragostea, sanatatea, faima.

UGTUiaO.pngInvitat: MeDoS : Sanatatea , fericirea , dragostea , banii , faima

GMjExJg.pngReporter: manDarikees. Care este acel lucru pe care ti l-ai dorit intotdeauna, insa nu l-ai capatat pana acum?

UGTUiaO.pngInvitat: MeDoS O partida de buceala cu o natie de culoare neagra...mereu am dat rateuri

GMjExJg.pngReporter: manDarikees. Care este cea mai mare si importanta schimbare pe care doresti sa o faci in viata ta?

UGTUiaO.pngInvitat: MeDoS Pfff...sa ma las de fumat... am varsta de buletin in activitatea respectiva

GMjExJg.pngReporter: manDarikees. Cine/ce te motiveaza cel mai mult acum?

UGTUiaO.pngInvitat: MeDoS Familia ... am 2 copilasi superbi

GMjExJg.pngReporter: manDarikees. : Daca ai primi in acest moment 1 milion de euro, ce ai face cu banii intocmai?

UGTUiaO.pngInvitat: MeDoS I-as cumpara fondatorului nostru iubit , @yoo, o ferma ...sa zburde si el ca i vaca normala si sa aibe lucerna nelimitat ... serios ar fii ca m-as destrabala ca si Justin Bieber

GMjExJg.pngReporter: manDarikees. Crezi ca familia/prietenii au contribuit pozitiv sfatuindu-te cu anumite lucruri,iar o parte din viata ta de acum se datoreaza lor?

UGTUiaO.pngInvitat: MeDoS Da , intotdeauna sa asculti de frati..parinti ..etc...in general filozofia unui om mai batran...sfaturile sale..in viitorul tau poate insemna foarte mult

GMjExJg.pngReporter: manDarikees. Spune-mi 2 lucruri pe care le-ai invatat observand comportamentul celor din jur si din tot ce ti se intampla tie/se intampla prietenilor tai.

UGTUiaO.pngInvitat: MeDoS (1) Noi in general oamenii suntem impartiti in 2 categorii , realisti si visatori. Cel realist trage pentru a-si atinge telul ..iar visatorul are vointa ...dar e pesimist
(2) Sunem niste oameni lacomi..egoisti ....cruzi ...nu acordam ajutor unde chiar trebuie.

GMjExJg.pngReporter: manDarikees. Spune-mi tot ce iti doresti pentru viitor intr-o singura propozitie.

UGTUiaO.pngInvitat: MeDoS : Fara sanatate nu exista "un viitor bun".

GMjExJg.pngReporter: manDarikees. Daca ai avea sansa de a incepe o viata noua,ai face-o?Si daca da,unde ai vrea sa iti faci viata?

UGTUiaO.pngInvitat: MeDoS :  Imi place viata care o am , nu m-a ajutat nimeni si totusi ...am realizat ce am realizat. Sunt multumit de ea exact asa cum e.

GMjExJg.pngReporter: manDarikees. Ce te ingrijoreaza cel mai mult cu privire la viitor?

UGTUiaO.pngInvitat: MeDoS Teama ? ... este doar un proces in viata omului cand lucrurile isi pierd ratiunea. E o chestie banala sa te temi. Deci nu am 

GMjExJg.pngReporter: manDarikees. Daca scotocesti prin amintiri,ce crezi ca iti lipseste cel mai mult?

UGTUiaO.pngInvitat: MeDoS : Copilaria aia faina

GMjExJg.pngReporter: manDarikees. :  Ce te face sa afirmi ca "timpul zboara" ?

UGTUiaO.pngInvitat: MeDoS Timpul zboara pentru cei care au o activitate sporita zilnica ..de ce ? .. pentru ca traim in propriile ganduri ..iar cand avem acel moment de relaxare al creierului ...iti dai seama unde si cand ai inceput ..iar acum unde te aflii.

GMjExJg.pngReporter: manDarikees. Care este cea mai mare provocare cu care te confrunti acum?

UGTUiaO.pngInvitat: MeDoS Cu tigara bat-o vina...si cu lipsa de somn

GMjExJg.pngReporter: manDarikees. Cum ti s-a parut acest interviu?

UGTUiaO.pngInvitat: MeDoS Mi s-a parut super ok , o sa mai sugerez si cateva intrebari

GMjExJg.pngReporter: manDarikees. Ca incheiere , te rugam sa adresezi cateva cuvinte celorlalti membrii ai comunitatii cu referire la viata/jocuri/prieteni/familie,etc.

UGTUiaO.pngInvitat: MeDoS Tin sa multumesc tuturor ce m-au urmat de 2..3 ani de acum si tuturor persoanelor care ne-au "intalnit", placut ..si au ramas ...fideli ..loiali si super de treaba ...nu e bai ..facem orgie toti ...ma flacai ... feonatilor ..va pupa MeDoS :)) 

Acesta a fost interviul manDarikees. - MeDoS

Ce parere ai despre acesta?

Daca ti-a placut ,nu uita sa lasi un like.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

Apasa click pentru a fii de acord cu regulile impuse